Чергове повідомлення про злочин щодо посадових осіб Іллінецької міської ради

Чергове повідомлення про злочин щодо посадових осіб Іллінецької міської радиЧергове повідомлення про злочин щодо посадових осіб Іллінецької міської ради

 

 

.Обновлен 30 апр 2016. Создан 31 мар 2015  Комментарии       
Всего 2, последний 3 года назад
Дядя Жора 01 июн 2015 ответить
Цікаво все це про Яременка, але скільки вже по його діяльності включено повідомлень в єдиний реестр досудових розслідувань? І коли наші міліціянти доведуть справи по цьому "діячу" до суду. Тільки один вислів і підходить до теперішній ситуації: "БЮТ - вперед на чолі з Яременками до нових космічних звершень". Проїдьте біля школи-гімназії №2 , біля колишньогог комунгоспу, а сьогодньошнього "Добробуту", і зразу стане світло, яке включається коли ще світло на дворі. Народ голосуємо за Яременків, за їхній добробут.
Паціфіст 13 авг 2015 ответить
Саме цікаво, що в Іллінецькому районі нема прокурора. Він, якби на вивісці є, а як по виконанню покладених на нього обовязків, то відсутній. Які у нас "прокурорскі" показав випадок зі стрільбою у Вінниці. Як висновок, сьогодні прокуратура це бандформування під державним дахом. А у Іллнцях ще і з БЮТівским присмаком, на чолі сімї Яременків.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Besucherzahler
счетчик посещений